Stránky

O mne

Volám sa Martina, som študentkou Strednej umeleckej školy v Trenčíne, konkrétne odbor reklama. Nepochybujem o tom, že na školu sa budem sťažovať často. Aj tak neviem, načo som tam vôbec liezla. Rýchlo som sa presvedčila, že sa tomu nechcem v budúcnosti venovať :D Je smutné, keď sa nejaký koníček zmení na niečo, čo robíte len preto, že proste musíte, ale už vás to nenapĺňa.
Som v znamení blíženca a momentálne mám sedemnásť rokov. Som absolútne úžasná a perfektná, lenivá, občas riadne tvrdohlavá a keď ma niekto naštve, som schopná mu dať druhú šancu. Ale nezabúdam. Väčšinou som úprimná, na blogu sa teda snažím byť vždy a som neskutočne skromná O:)
Viem sa prispôsobiť, hoci sa väčšinou s ľuďmi nezhodnem. A som geniálna, vážne. Škoda, že to okrem mňa nikto nevidí...

A keď už som pri tých ľuďoch... no, nechcem sa nikoho dotknúť, ale ľudí vo všeobecnosti nemám rada. Sú nejaké výnimky, ale väčšinou som obklopená samými idiotmi, čo je vážne smutné. Albert Einstein raz povedal: ,,Len dve veci sú nekonečné. Vesmír a ľudská hlúposť. Pri tej prvej si však nie som taký istý." A ja sa ním súhlasím. Občas sa nestačím čudovať, čoho všetkého sú poniektorí schopní.

A som poriadne praštená :) Hovorím rovno, aby sa niekto nedivil. Nikdy som netvrdila, že som normálna. To si zapamätajte...

(,,Myslela som, že si len blázon s budkou."

,,Teraz si dobre zapamätaj, čo ti poviem, lebo raz ti to môže zachrániť život. Ja som rozhodne len blázon s budkou!")

Toto sa vraj na mňa dokonale
hodí... predpokladám, že to,
že som najlepšia :D
... Niežeby vám to raz zachránilo život, ale nikdy neviete.

Čítať som sa naučila cez letné prázdniny pred prvou triedou a odvtedy čítam neustále. Vždy keď sa dá ;) Prečítala som už stovky kníh. Mojou srdcovkou už odmalička je Harry Potter ;)
Nezameriavam sa na určitý žáner - čítam čokoľvek, čo ma dokáže zaujať.
Nebolo by to ono, keby som nenapísala, čo mám rada, však. Áno, samozrejme knihy, seriály (Doctora Who, Sherlocka, Teóriu veľkého tresku, Once Upon a Time...), som obrovská fanúšička Toma Hiddlestona, Benedicta Cumbertbatcha, Davida Tennanta, Matta Smitha, Johna Barrowmana (ktorých som si pokrstila na moju milovanú britskú päťku), Jima Parsonsa, Colina Firtha...

A samozrejme sa nezaobídem bez hudby. Neprežijem bez nej ani deň. Som schopná počúvať všeličo, hoci proti rapu, hip-hopu a takých tých tuc-tuc, z ktorých po polminúte bolí hlava (dubstep a podobne) mám silnú averziu. Mám ale moc rada napríklad Evanescence, Lanu del Rey, (hlavne) starý Helloween, Demi Lovato, Rhapsody of fire, Avantasiu a aj takého Alice Coopera, ku ktorému som sa dostala prostredníctvom kamarátky. Či hudba z Doctora.
Keď už som pri tom, milujem spev. Spievam stále, každému tým leziem na nervy (rodičia by vám mali čo rozprávať...), ale mňa to baví. Je úplne jedno, že zo mňa speváčka nikdy nebude, lebo nemám zas úžasný hlas, hoci nejaká totálna katastrofa to zase nie je. Ale nečakajte, že ma niekedy budete počuť :D

Tu nájdete článok 50 náhodných faktov o mne


Kontakty na mňa
E-mail - strakovmaa@gmail.com
Facebook - Maťa Straková
Twitter - Maťa Straková@MataSomerhalder (Na toto sa moc nespoliehajte, sem idem vážne len raz za sto rokov...
Goodreads - Maťa Straková
Ask.fm - Maťa Straková
Instagram - Maťa Straková

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára